Odpowiedzi na ważne pytania od przedstawicieli działów logistyki, magazynowania i transportu

 

Drodzy Czytelnicy, prezentujemy Wam piątą już edycję publikacji zatytułowanej „100 pytań od… przedstawicieli działów logistyki, magazynowania i transportu” (edycja 2017), którą wydajemy pod szyldem magazynu „Warehouse Monitor”.

Od kilku lat, regularnie, w trakcie naszych rozmów z osobami z branży zbieramy mniej i bardziej szczegółowe zagadnienia, problemy, zapytania, które następnie przekazujemy zespołowi ekspertów – praktyków, współtwórców branży. Przez ostatnich pięć lat projekt ewoluuje w kierunku zbudowania pokaźnej bazy „trudnych tematów w logistyce i magazynowaniu”, a sam tytuł „100 pytań od…” jest od dłuższego czasu tytułem umownym. Albowiem w naszej bazie mamy już ponad 350 wyzwań, pytań i wyspecjalizowanych zagadnień. Część z nich została już opisana i opublikowana w poprzednich wydaniach.

W najnowszej edycji mamy kilkadziesiąt kolejnych zagadnień, z którymi zmierzyli się eksperci zaproszeni przez redakcję. Owi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy reprezentują doświadczenia zawodowe z różnych dziedzin z szeroko rozumianej logistyki.

Są zatem w tym doborowym gronie spece znający od podszewki temat systemów składowania (ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań automatycznych), są też licznie reprezentowani eksperci od nowoczesnych rozwiązań informatycznych (m.in. systemów WMS, ale także od wyspecjalizowanego osprzętu informatycznego). Nie zabrakło także osób zawodowo zajmujących się budową i wynajmem obiektów magazynowych. Swoje porady publikują również specjaliści znający doskonale tematy związane z logistyką kontraktową, jak i eksperci od trudnych zagadnień związanych z gospodarką paletową, a więc z tym obszarem działania, z którym mają do czynienia niemal wszystkie firmy zaangażowane w proces logistyczny.

 

Kliknij i czytaj e-wydanie „100 pytań od…” – edycja 2017

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2020

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.