Vademecum… Warehouse Monitor 2017 - zestaw felietonów i porad uznanych ekspertów


Przedstawiamy tegoroczne wydanie „Vademecum rozwiązań i dobrych praktyk w logistyce magazynowej” (edycja 2017). Bieżące wydanie to bogaty zbiór oryginalnych tekstów, zgromadzonych w kilkunastu działach, napisanych przez 35 autorów – praktyków, ekspertów – pasjonatów rynku logistycznego.

Jakie jest główne założenie „Vademecum…”? Idea sprawdza się od kilku edycji, więc i tym razem pozostaliśmy jej wierni. Jest to subiektywny, autorski przewodnik po świecie idei, strategii, rozwiązań technicznych i zarządczych, a także dobrych praktyk w obszarze logistyki magazynowej.

Autorzy skupiają się nie tyle na wyjaśnieniu literalnego znaczenia opisywanych zagadnień, ale na pokazaniu ich w praktycznym kontekście, koncentrując się na tym, jaki mają one wpływ na obszar logistyki magazynowej, a w finalnym efekcie – na kondycję całej firmy.

Tegoroczne wydanie składa się z kilkunastu działów. Zaczynając od tematów związanych z budową strategii rozwoju logistyki w firmie, poprzez tematykę składowania, automatykę magazynową, zarządzanie flotą wózków widłowych… Są też zagadnienia ze sfery usług logistycznych – a więc serwisu i utrzymania ciągłości pracy, logistyki kontraktowej, budowy powierzchni logistycznych i przemysłowych. Sporą część „Vademecum…” poświęcamy informatyzacji logistyki magazynowej, a także tematyce związanej z rynkiem usług e-commerce.

Mamy nadzieję, że tegoroczne wdanie będzie dla Państwa inspirującym zestawem wiedzy o magazynowaniu i logistyce.

 

 

Kliknij i czytaj e-wydanie „Vademecum…” – edycja 2017

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2020

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.