Wydanie specjalne magazynu: 21 inspirujących trendów na rok 2018

 

Start w nowy rok to zazwyczaj bardzo dobry moment nie tylko na snucie, ale i na konkretyzowanie firmowych planów inwestycyjnych. Pomocą w krótko- i długoterminowym planowaniu może być wydanie specjalne naszego magazynu, z bardzo konkretnym podtytułem: „Inwestor 2018”.

To wydanie podzieliliśmy na trzy główne sekcje: inwestor Innowacyjność i efektywność, inwestor Przemysł 4.0 oraz inwestor Obiekty przemysłowe. Publikację w szczególny sposób dedykujemy nie tylko logistykom, kierownikom magazynu, dyrektorom produkcji czy szefom utrzymania ruchu, ale także właścicielom firm, prezesom i członkom zarządów, dyrektorom finansowym, a więc wszystkim tym osobom, które podpisują się pod decyzjami inwestycyjnymi, modernizacyjnymi, optymalizacyjnymi. Innymi słowy: mają niezwykle istotny wpływ na przyszłość swoich firm, ale i rynku. Dobrze więc, by ewentualne decyzje wspierać i w miarę możliwości pokazywać inspirujące przykłady rozwiązań, które już sprawdziły się w rynkowej praktyce.

 

Zapraszamy do lektury

 

Czytaj elektroniczną edycję specjalnego wydania magazynu (Inwestor 2018)

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.