Inwestor, czyli 20 istotnych trendów i inspiracji na 2019 rok

Przełom 2018 i 2019 roku to idealny moment na doprecyzowanie firmowych planów inwestycyjnych. Tak tych dotyczących logistyki magazynowej, jak i obszarów przemysłowych. A jest o czym myśleć, bo wyzwań na rynku nie brakuje i w 2019 r. z pewnością kolejnych nie zabraknie.

Tradycyjnie już – pomocne w krótko- i długoterminowym planowaniu – może być wydanie specjalne naszego magazynu, zatytułowane: „Inwestor 2019”.

Tegoroczne wydanie podzieliliśmy na trzy główne sekcje: inwestor Rozmowy (inspirujące wywiady), inwestor Magazyn 4.0 (innowacyjne rozwiązania logistyki magazynowej) oraz inwestor Przemysł 4.0 (ciekawe trendy w przemyśle).

Publikację w szczególny sposób dedykujemy nie tylko logistykom, kierownikom magazynu, dyrektorom produkcji czy szefom utrzymania ruchu, ale także właścicielom firm, prezesom i członkom zarządów, dyrektorom finansowym. Innymi słowy – wszystkim tym osobom, które podpisują się pod decyzjami inwestycyjnymi, modernizacyjnymi, optymalizacyjnymi lub biorą za nie współodpowiedzialność.

Życząc Państwu wielu inspiracji i samych trafnych decyzji – tak biznesowych, jak i prywatnych – w 2019 r., zapraszamy do lektury.

 

Kliknij i czytaj e-wydanie magazynu

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.