Inwestor, czyli magazynowe inspiracje na 2020 rok

Przełom roku to świetny moment na „domykanie” firmowych planów inwestycyjnych. Tradycyjnie już – pomocne w krótko- i długoterminowym planowaniu – może być wydanie specjalne „Inwestor 2020”. Publikację w szczególny sposób dedykujemy nie tylko logistykom, kierownikom magazynu, dyrektorom produkcji czy szefom utrzymania ruchu, ale także właścicielom firm, prezesom, dyrektorom finansowym. Innymi słowy – decydentom, którzy finalnie podpisują się pod decyzjami inwestycyjnymi, modernizacyjnymi, optymalizacyjnymi lub biorą za nie współodpowiedzialność.

Tegoroczne wydanie podzieliliśmy na trzy główne sekcje. Dział Innowacyjność to przede wszystkim przegląd ciekawych i nowatorskich rozwiązań technologicznych. Co ważne – nie chodziło nam o przegląd prototypów i pomysłów, ale bardzo konkretnych urządzeń, które są dostępne na rynku „tu i teraz".

Sekcja Magazyn 4.0 to przekrojowy materiał pokazujący główne trendy na rynku nieruchomości przemysłowych. Wspólnie z ekspertami wskazaliśmy cztery takie zjawiska, które istotne będą w 2020 roku dla każdego inwestora.

I wreszcie dział Case study, czyli sekcja poświęcona w 100 procentach rynkowej praktyce i zebraniu inspirujących przykładów wdrożeń i inwestycji.

Życząc Państwu samych trafnych decyzji – tak biznesowych, jak i prywatnych – w 2020 r., zapraszamy do lektury.

Dostęp do e-wydania dla zalogowanych użytkowników serwisu

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.