Co w wydaniu specjalnym - INWESTOR 2021?

Zazwyczaj w tym miejscu pisaliśmy o tym, że wydanie specjalne „Inwestor” to przede wszystkim merytoryczne wsparcie w pomocne w krótko- i długoterminowym planowaniu. I to się nie zmieniło! Z pełną świadomością podkreślamy to na finiszu kończącego się pandemicznego roku, który okazał się bardzo trudny dla wielu branży, a dodatkowo, był on kompletnym zaprzeczeniem tego, z czym zwykło nam się kojarzyć planowanie…. Ale… w 2021 rok wchodzimy z nową nadzieją.

Nie zmieniło się też to, iż niniejszą publikację w szczególny sposób dedykujemy nie tylko logistykom, kierownikom magazynu, dyrektorom produkcji czy szefom utrzymania ruchu, ale także właścicielom firm, prezesom, dyrektorom finansowym. Innymi słowy – decydentom, którzy finalnie podpisują się pod decyzjami inwestycyjnymi, modernizacyjnymi, optymalizacyjnymi lub biorą za nie współodpowiedzialność.

Tegoroczne wydanie podzieliliśmy na trzy sekcje. Dział Przemysł 4.0 to przede wszystkim przegląd ciekawych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sekcja Logistyka 4.0 koncentruje się przede wszystkim na eksperckim podejściu do logistyki kontraktowej, szytej na miarę dzisiejszych wymagań. Natomiast dział Magazyn 4.0 to między innymi raport będący prognozą dla rynku nieruchomości przemysłowych. To także sekcja poświęcona w całości rynkowej praktyce, stąd znalazło się tu sporo przykładów wdrożeń, przede wszystkim tych z dziedziny automatyzacji procesów logistycznych i magazynowych.

 

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj wydanie INWESTOR 2021

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.