Co w wiosennym wydaniu magazynu „Warehouse Monitor” (edycja Wiosna 2020)?

W sekcji Barometr przygotowaliśmy dość osobisty raport z czasów początku pandemii. Informujemy o trudnej logistyce istotnych branżowych wydarzeń – reorganizacji i zmianie terminów. W tej sekcji piszemy również o jednym z nielicznych (zapewne) w pierwszej części roku zrealizowanych eventów – konferencji Jungheinrich: „Innovations & Highlights 2020”. Pod koniec stycznia wybraliśmy się do Hamburga na doroczne międzynarodowe spotkanie i przywieźliśmy z północnych Niemiec mnóstwo ciekawych informacji o nowych rozwiązaniach intralogistycznych, ważnych również dla polskich szefów logistyki magazynowej.

Dużym wydarzeniem pierwszego kwartału bieżącego roku, które mogło się odbyć, bo zostało zorganizowane w połowie lutego – był tydzień testów IFOY Award w Hanowerze. Ten sprawdzian, w którym uczestniczymy jako jurorzy, jest uważany nie tylko za największy, ale także najtrudniejszy test intralogistyczny na świecie. W tym roku sprawdzaliśmy kilkanaście nominowanych urządzeń i rozwiązań. Wyniki testów, opisy plusów i minusów, zajmują – jak zawsze na początku roku – sporą część bieżącego wydania. Znajdziecie je w działach Intralogistyka, Automatyzacja czy IT w magazynie. To, czym ta edycja IFOY Award różni się od tych z poprzednich lat, to to, że nie będzie stacjonarnej gali, bo ta miała być częścią kwietniowych targów przemysłowych – Hannover Messe…

W sekcji specjalnej Almanach Warehouse Monitor (to już dziesiąte wydanie) przedstawiamy natomiast zaktualizowany przewodnik po rynku magazynowania i logistyki. Publikacja podzielona jest na obszary branżowe, a znajdują się w niej wizytówki firm działających na rynku. Dzięki temu użytkownicy szukający wyspecjalizowanego produktu (np. wózka, automatyki, systemu IT) lub usługi (np. możliwości wynajmu lub budowy obiektu przemysłowego) mogą szybko znaleźć nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale i opisy firm.

Dostęp do e-wydania dla zalogowanych użytkowników serwisu

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.