Intralogistyka

Camso Polska S.A.
ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa
tel. +48 22 783 17 87
tel. +48 22 783 35 89
tel. +48 22 783 35 90
fax +48 22 783 35 82
biuro@camso.co

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji opon do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów gąsienicowych na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 27 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997 r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również mobilne i stacjonarne usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

ELOKON Logistics Sp. z o.o.
ul. Tytoniowa 22
04-228 Warszawa
tel. +48 22 280 95 88
logistyka@elokon.pl

ELOKON Logistics to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo operacyjne podczas pracy z wózkami widłowymi oraz systemów chroniących pracowników przebywających w strefach zagrożenia, a tym samym polepszających wydajność floty.

Do tej pory ponad 3000 klientów z 40 państw świata zaufało produktom i usługom grupy ELOKON. Nasz system detekcji zbliżeniowej ELOshield oraz system antykolizyjny ELOprotect uzyskały amerykańskie i brytyjskie nagrody odpowiednio w kategoriach „Innowacyjność” i „Bezpieczeństwo”.

Wybrane korzyści wynikające z zastosowania naszych produktów to:

 • minimalizacja ryzyka kolizji i wypadków z udziałem wózków widłowych
 • unikanie wypadków dzięki możliwości wykrywania pieszych i przeszkód w magazynie
 • zwiększenie funkcjonalności pracy wózków widłowych dzięki zastosowaniu systemów zarządzania flotą
 • zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalności floty dzięki zastosowaniu systemów automatycznej kontroli prędkości

HUBTEX POLSKA
ul. Cechowa 51
30-614 Kraków
tel. +48 12 307 25 25
biuro@hubtex.pl

Hubtex Polska wyłączny autoryzowany przedstawiciel producentów:
HUBTEX Maschinenbau GmbH i BAUMANN Srl


Wózki widłowe specjalne

 • boczne i wielokierunkowe
 • wózki szynowe
 • platformy transportowe
 • ciągniki przemysłowe

 • DORADZTWO
 • SPRZEDAŻ
 • WYNAJEM
 • SERWIS

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
32-640 Zator
ul. S. Staszica 21
kontakt: Daniel Świątek
tel. +48 691 500 215
daniel@lemarpol.pl

Rodzinna firma „Lemarpol Wózki Widłowe” to obecnie jeden z największych w Polsce importerów wózków widłowych z rozbudowaną siecią serwisową.

Dzięki koncentracji na wysokiej jakości i niezawodności oferowanych urządzeń, przez 25 lat istnienia, przekonaliśmy do siebie ponad 5 tysięcy klientów. W 2014 roku przenieśliśmy główną działalność do nowej siedziby w Zatorze. W tym czasie uzyskaliśmy również status dealera renomowanej marki MANITOU, dzięki czemu nasza oferta wzbogaciła się o nowe maszyny i urządzenia tej marki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy kolejne prace związane z rozbudową warsztatu oraz zaplecza magazynowego.

W bieżącej ofercie posiadamy ponad 500 sztuk podnośników, co ułatwia zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia. Tak szeroka i zróżnicowana oferta, jak również elastyczność, pozwala zaspokoić właściwie każdą potrzebę klienta. Na oferowany sprzęt udzielamy każdorazowo gwarancji, w zależności od roku produkcji, nawet do 60 m-cy. Zakupione urządzenia są dostarczane w każde miejsce na terenie Polski specjalistycznym transportem. Zapraszamy!

Toyota Material Handling Polska
Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów

Telefoniczne Centrum
Obsługi Klienta:
801 366 900
info@pl.toyota-industries.eu

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation – grupy obejmującej 17 korporacji działających w pięciu branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, staramy się dostarczać naszym klientom sprzętu do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.

Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) – wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane z uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

Oprócz Centrali w Jaktorowie posiadamy oddziały zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Toyota Material Handling Polska oferuje produkty, rozwiązania i usługi dla wszystkich klientów, którzy w swojej działalności korzystają ze sprzętu do transportu wewnętrznego.

W naszej ofercie posiadamy:

POLSAD
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@polsad.net.pl

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers - dawniej marka Nissan Forklift - projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. UniCarriers tworzy doskonałą mieszankę japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego design’u i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności w przemyśle środków transportu magazynowego.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

 • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG, CNG i Diesel od 1,5 do 10,0 ton;
 • trzy i czterokołowe wózki widłowe elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
 • urządzenia techniki magazynowej (unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers w Polsce jest firma POLSAD Jacek Korczak (dawniej czołowy dealer marki Nissan Forklift), która obecnie posiada 14 dealeróww całym kraju. We współpracy z naszymi dealerami zapewniamy klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i fachowe wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji. Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Wanzl Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 69
05-830 Nadarzyn
tel. +48 22 739 50 00
tel. +48 22 739 50 01
sprzedaz.pl@wanzl.com

Nie wszystko da się przewieźć wózkiem widłowym.
Istnieje cała gama towarów, które wymagają bezpiecznego transportu wewnątrz magazynu.
Jest to możliwe przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań transportowych Wanzl.

Kontenery mobilne

 • otwarte z pasami napinającymi, częściowo lub w pełni zamknięte
 • składane, wsuwane jeden w drugim
 • o różnych gabarytach, kątach otwarcia skrzydeł, z wyposażeniem dodatkowym
 • o nośności do 500 kg
 • dostosowane do współpracy z wózkiem widłowym
 • zoptymalizowane do transportu samochodem ciężarowym

Wózki transportowe

 • wózki z platformami drucianymi, drewnianymi lub z tworzywa sztucznego o nośności do 500 kg
 • wózki składane, wsuwane jeden w drugi
 • z dodatkowym wyposażeniem tj. dodatkowe składane kosze, pojemniki, burty zabezpieczające, hamulce

Zestawy transportowe/Pociągi logistyczne

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2020

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.