Intralogistyka

Camso Polska S.A.
ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa
tel. +48 22 783 17 87
tel. +48 22 783 35 89
tel. +48 22 783 35 90
fax +48 22 783 35 82
biuro@camso.co

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji opon do pojazdów pozadrogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów gąsienicowych na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. Grupa zatrudnia na świecie ponad 7500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi cztery własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camco jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 27 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997 r. , oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również mobilne i stacjonarne usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8’’ do 33’’.

ELOKON Logistics Sp. z o.o.
ul. Tytoniowa 22
04-228 Warszawa
tel. +48 22 280 95 88
logistyka@elokon.pl

ELOKON Logistics to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo operacyjne podczas pracy z wózkami widłowymi oraz systemów chroniących pracowników przebywających w strefach zagrożenia, a tym samym polepszających wydajność floty.

Do tej pory ponad 3000 klientów z 40 państw świata zaufało produktom i usługom grupy ELOKON. Nasz system detekcji zbliżeniowej ELOshield oraz system antykolizyjny ELOprotect uzyskały amerykańskie i brytyjskie nagrody odpowiednio w kategoriach „Innowacyjność” i „Bezpieczeństwo”.

Wybrane korzyści wynikające z zastosowania naszych produktów to:

 • minimalizacja ryzyka kolizji i wypadków z udziałem wózków widłowych
 • unikanie wypadków dzięki możliwości wykrywania pieszych i przeszkód w magazynie
 • zwiększenie funkcjonalności pracy wózków widłowych dzięki zastosowaniu systemów zarządzania flotą
 • zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalności floty dzięki zastosowaniu systemów automatycznej kontroli prędkości

HUBTEX POLSKA
ul. Cechowa 51
30-614 Kraków
tel. +48 12 307 25 25
biuro@hubtex.pl

Hubtex Polska wyłączny autoryzowany przedstawiciel producentów:
HUBTEX Maschinenbau GmbH i BAUMANN Srl


Wózki widłowe specjalne

 • boczne i wielokierunkowe
 • wózki szynowe
 • platformy transportowe
 • ciągniki przemysłowe

 • DORADZTWO
 • SPRZEDAŻ
 • WYNAJEM
 • SERWIS

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
32-640 Zator
ul. S. Staszica 21
kontakt: Daniel Świątek
tel. +48 691 500 215
daniel@lemarpol.pl

Rodzinna firma „Lemarpol Wózki Widłowe” to obecnie jeden z największych w Polsce importerów wózków widłowych z rozbudowaną siecią serwisową.

Dzięki koncentracji na wysokiej jakości i niezawodności oferowanych urządzeń, przez 25 lat istnienia, przekonaliśmy do siebie ponad 5 tysięcy klientów. W 2014 roku przenieśliśmy główną działalność do nowej siedziby w Zatorze. W tym czasie uzyskaliśmy również status dealera renomowanej marki MANITOU, dzięki czemu nasza oferta wzbogaciła się o nowe maszyny i urządzenia tej marki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy kolejne prace związane z rozbudową warsztatu oraz zaplecza magazynowego.

W bieżącej ofercie posiadamy ponad 500 sztuk podnośników, co ułatwia zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia. Tak szeroka i zróżnicowana oferta, jak również elastyczność, pozwala zaspokoić właściwie każdą potrzebę klienta. Na oferowany sprzęt udzielamy każdorazowo gwarancji, w zależności od roku produkcji, nawet do 60 m-cy. Zakupione urządzenia są dostarczane w każde miejsce na terenie Polski specjalistycznym transportem. Zapraszamy!

STILL Polska
Centrala Poznań
ul. Składowa 6
Żernik
62-023 Gądki
tel. +48 61 66 86 100
fax +48 61 66 86 189
info@still.pl

STILL jest dostawcą rozwiązań intralogistycznych z historią sięgającą 1920 roku. Początkowo świadcząc usługi serwisowania silników elektrycznych, firma szybko rozpoczęła ich produkcję na własną rękę, by w latach 40. wzbogacić asortyment o napędzane nimi pojazdy transportowe.

Przedsiębiorstwo zapewnia dziś kompleksowe zaopatrzenie w wózki widłowe i paletowe, ciągniki, regały oraz systemy automatyzacji i informatycznego wsparcia zarządzania flotą transportu wewnętrznego. Stanowiąc część globalnej grupy KION, wraz z partnerami STILL jest w stanie od podstaw tworzyć zindywidualizowane zestawy transportowe i zaawansowane, całościowe systemy pojazdów autonomicznych.

Zatrudniając w skali globu 9000 osób, z czterema zakładami produkcyjnymi i licznymi spółkami zależnymi – od Brazylii po Rosję – Grupa STILL jest jednym z wiodących dostawców sprzętu intralogistycznego na świecie. Jednym z silników napędzających jej sukces w Europie Środkowej jest działająca od 1995 r. firma STILL Polska. Przedsiębiorstwo stawia na kompleksową obsługę klientów w naszym kraju, zapewniając doradztwo, serwis 24/7, wynajem krótko i długoterminowy oraz renowację wózków używanych. Zyskująca na znaczeniu częścią oferty są dziś pojazdy wyposażone w nowoczesne litowo-jonowe baterie trakcyjne. W technologii Li-lon dostępne są niemal wszystkie wózki STILL, a coraz większa grupa klientów przekonuje się w swoich magazynach o płynących z niej korzyściach.

Toyota Material Handling Polska
Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów

Telefoniczne Centrum
Obsługi Klienta:
801 366 900
info@pl.toyota-industries.eu

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation – grupy obejmującej 17 korporacji działających w pięciu branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, staramy się dostarczać naszym klientom sprzętu do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.

Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) – wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane z uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

Oprócz Centrali w Jaktorowie posiadamy oddziały zlokalizowane w Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Toyota Material Handling Polska oferuje produkty, rozwiązania i usługi dla wszystkich klientów, którzy w swojej działalności korzystają ze sprzętu do transportu wewnętrznego.

W naszej ofercie posiadamy:

POLSAD
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@polsad.net.pl

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma Nissan Forklift – obecnie UniCarriers – projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. UniCarriers tworzy doskonałą mieszankę japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego designu i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności w przemyśle środków transportu magazynowego.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów, takich jak:

 • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG, CNG i Diecel od 1,5 do 10 ton;
 • trzy i czterokołowe wózki widłowe elektryczne od udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
 • urządzenia techniki magazynowej (unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift, szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z naszymi dealerami zapewniamy klientom najlepsze doradztwo przy wyborze maszyn, jak i fachowe wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Wanzl Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 69
05-830 Nadarzyn
tel. +48 22 739 50 00
tel. +48 22 739 50 01
sprzedaz.pl@wanzl.com

Nie wszystko da się przewieźć wózkiem widłowym.
Istnieje cała gama towarów, które wymagają bezpiecznego transportu wewnątrz magazynu.
Jest to możliwe przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań transportowych Wanzl.

Kontenery mobilne

 • otwarte z pasami napinającymi, częściowo lub w pełni zamknięte
 • składane, wsuwane jeden w drugim
 • o różnych gabarytach, kątach otwarcia skrzydeł, z wyposażeniem dodatkowym
 • o nośności do 500 kg
 • dostosowane do współpracy z wózkiem widłowym
 • zoptymalizowane do transportu samochodem ciężarowym

Wózki transportowe

 • wózki z platformami drucianymi, drewnianymi lub z tworzywa sztucznego o nośności do 500 kg
 • wózki składane, wsuwane jeden w drugi
 • z dodatkowym wyposażeniem tj. dodatkowe składane kosze, pojemniki, burty zabezpieczające, hamulce

Zestawy transportowe/Pociągi logistyczne

Zeppelin Polska Sp. z o.o.

Kajetany, ul. Klonowa 10

05-830 Nadarzyn

+48 22 566 47 00

biuro@zeppelin-polska.com

www.zeppelin.pl

Zeppelin Polska Sp. Z o.o.

Tworzymy rozwiązania, które maksymalizują zdolność produkcyjną naszych klientów i redukują koszty operacyjne, posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w dostarczaniu, wynajmowaniu i serwisowaniu sprzętu do transportu towarów, dla wielu gałęzi przemysłu. Zeppelin Polska jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Hyster, jest również autoryzowanym dystrybutorem marek, takich jak: Manitou, MecLift, Grove, Goupil, w swojej ofercie posiadamy również sprzedaż i wynajem używanych maszyn budowlanych.

Zeppelin i Hyster

Hyster jest światowym liderem ponad 140 modeli urządzeń do transportu o udźwigach od 1 do 52 ton. W swojej ofercie posiada wózki paletowe, wózki z podestem dla operatora, wózki wysokiego podnoszenia, wózki elektryczne, wózki z napędem diesel i LPG, jak również wózki o wysokich udźwigach i transportu kontenerów.

Zeppelin i MecLift

MECLIFT wielofunkcyjne maszyny o szerokim zakresie udźwigu i wysokim stopniu specjalizacji do obsługi ładunków kontenerowych. To wyjątkowe maszyny o unikatowych zakresach udźwigów 16-18 ton, którą można obsługiwać kontenery. Maszyna sprawnie porusza się w ciasnych pomieszczeniach, takich jak magazyny i statki towarowe.

Zeppelin i Manitou

Manitou to światowy lider w produkcji ładowarek i maszyn teleskopowych, przeznaczonych do pracy w terenie. Posiadamy w ofercie maszyny o udźwigu od 2 do 32 ton, podnoszące ładunek wysokości ponad 30 metrów, maszyny mogą pracować również z wieloma rodzajami osprzętów, posiadają przy tym najlepsze parametry udźwigowe na rynku.

Zeppelin i Grove

Grove to seria wysoko wydajnych żurawi samojezdnych terenowych i szosowo-terenowych. Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności maszyny Grove oferują udźwig od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami.

Zeppelin i Goupil

Goupil Industries oferuje szeroki zakres elektrycznych pojazdów platformowych wraz z osprzętem. Modele nadają się do każdego zastosowania, oferując wyposażenia dopasowane do zbierania śmieci lub odpadów organicznych, utrzymania parków i ogrodów, utrzymania budynku, dostaw i wiele innych.

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, analizujemy potrzeby każdego klienta i dobieramy najbardziej odpowiednie rozwiązanie nawet, dla niezwykłych wymagań biznesowych. Ponadto oferujemy wynajem krótko i długoterminowy wszystkich produktów znajdujących się w naszym portfolio. Wózki używane, odnowione przy użyciu oryginalnych części elastyczne i konkurencyjne opcje finansowe. Sieć wykwalifikowanego serwisu na terenie całej Polski i warsztaty centralne zlokalizowane w strategicznych miejscach, dostęp do ponad 90 tyś oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.