Intralogistyka


AGROMA POLSAD Sp. z o.o.
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@agromapolsad.pl
www.wozkitcm.pl
TCM jest członkiem grupy MLE, czwartego co do wielkości na świecie, producenta wózków widłowych.
Naszą historię potwierdzają głębokie korzenie w najwcześniejszym rozwoju projektowania i inżynierii w branży transportu wewnętrznego, obejmującym ponad 70 lat (w 1949r. wyprodukowaliśmy pierwszy japoński wózek widłowy). TCM tworzy bezpieczne i niezawodne produkty, które ewoluują wraz z potrzebami Klientów.

TCM oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów m.in.:
● spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel (Stage V) o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
● trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektrycznym o udźwigu od 1,4 do 12,0 ton;
●urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, wysokiego składowania, kompletacyjne i systemowe VNA).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych TCM w Polsce jest firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o., która wcześniej – jako POLSAD Jacek Korczak – była dystrybutorem marki UniCarriers (od 2012r.). Za pośrednictwem sieci regionalnych dealerów zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczno-serwisowe.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę!


BITO Polska Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 116A
PL-01-304 Warszawa 
tel. +48 22 666 22 20
fax +48 22 666 22 21 info.pl@bito.com
www.bito.com/pl-pl/
Innowacyjne systemy magazynowe
Systemy kompletacji zamówień I Systemy magazynowania I Pojemniki plastikowe


BITO to skrót od „Bittmann Oberstein”. W miejscowości Oberstein rodzina Bittmann założyła w 1845 r. naszą firmę. W 1991 r. rozwijające się przedsiębiorstwo przeniosło się do Meisenheim, a w roku 2000 otworzyło drugi zakład produkcyjny w Lauterecken.

W Polsce BITO działa od 2004 r. W 2019 r. na południu Polski, w miejscowości Zimna Wódka powstał nowoczesny zakład produkcyjny, liczący blisko 15.000 m2 powierzchni.

BITO jest jednym z niewielu kompleksowych oferentów intralogistyki w branży. Oferujemy niemal wszystkie istotne komponenty techniki magazynowej. Nasza oferta zawiera pełne spektrum wyposażenia logistycznego, od produktów katalogowych po duże rozwiązania zaprojektowane „na miarę”  dla klienta.

Zmotywowana i kompetentna kadra przyczynia się do pozycji BITO na rynkach Europy i na świecie. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów i możemy  jeszcze lepiej reagować na ich potrzeby.

Wyróżniamy się najwyższymi standardami jakościowymi oraz kompleksową orientacją na potrzeby naszych klientów i ich branż. Nasz dynamiczny rozwój jest regularnie odnotowywany w wielu rankingach polskiego biznesu. Otrzymaliśmy m.in. tytuły Gazeli Biznesu, Diamentu Forbs, Brylantu Polskiej Gospodarki.


TVH
Brabantstraat 15
8790 Waregem
Belgia
 
T +48 32 428 12 81 (Polska)
T +32 56 43 44 61 (Belgia)
sales.pl@tvh.com
TVH rozpoczęła działalność w roku 1969 jako mała firma założona przez dwóch przyjaciół: Paula Thermote i Paula Vanhalsta. Ponad 50 lat później TVH zdobyła pozycję specjalisty w branży części zamiennych do sprzętu do transportu bliskiego, pojazdów przemysłowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych, zatrudniając ponad 4500 pracowników na całym świecie.

Korzystając z bazy danych zawierającej ponad 47 000 000 numerów części, z których ponad 930 000 różnych artykułów znajduje się na stanie magazynowym, TVH zaopatruje klientów ze 180 krajów. Firma TVH jest ukierunkowana na dostarczanie wszystkich produktów i usług potrzebnych do utrzymania sprawnego działania maszyn. Zawsze można liczyć na naszych kompetentnych technicznie pracowników, którzy oferują specjalistyczne wsparcie w 57 językach. Ponadto zapewniamy wysyłkę tego samego dnia na poziomie 95%.

Nasza siedziba znajduje się w Waregem w Belgii. Ponadto istnieją dwa główne biura regionalne: jedno w Kansas (USA), obsługujące rynek amerykański, i jedno w Hermalle (Belgia) dla spółki zależnej Bepco.

Dzięki naszemu lokalnemu partnerowi TVH Polska – zlokalizowanym na południu Polski, w Tychach – obsługujemy naszych klientów w najlepszy i najszybszy możliwy sposób. Nasz sklep internetowy oferuje części zamienne i akcesoria do kupienia online. Dla każdego numeru katalogowego można od razu zobaczyć cenę, czas realizacji, stan magazynowy, zdjęcia i opis techniczny produktu.

Oprócz oferowania naszych własnych marek, takimi jak TotalSource®, CAM attachments®, Energic Plus® i GemOne®, TVH współpracuje z wieloma renomowanymi markami.

Potrzebujesz usług oraz części elektronicznych? Dzięki naszemu działowi elektroniki w Belgii (największemu centrum serwisowemu podzespołów elektronicznych do wszystkich typów pojazdów elektrycznych w Europie) zadbamy o Twoje potrzeby.

Ponadto TVH University oferuje techniczne kursy szkoleniowe zorientowane na praktykę, dzięki którym możesz dać swoim klientom najlepszą możliwą obsługę.

W TVH wszyscy każdego dnia dbamy o to, aby nasi klienci mogli działać i rozwijać się.MECALUX Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 125
44-109 Gliwice
tel.: +48 32 331 69 66
fax: +48 32 331 69 67
info@mecalux.com
https://www.mecalux.pl
Mecalux jest jedną z wiodących, światowych firm z sektora logistyki magazynowej, która posiada przeszło 55-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta i gwarantujących maksymalną efektywność operacyjną wszystkich procesów.

Jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na kilku kontynentach i stale poszerzamy sieć dystrybucji o nowe obszary, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę naszym klientom.

W arsenale naszych rozwiązań znajdują się tradycyjne systemy paletowe, systemy akumulacyjne, regały wspornikowe, regały półkowe do składowania małych produktów, wielopoziomowe regały do kompletacji (ang. Pick tower) oraz podesty. W Mecalux specjalizujemy się również w systemach automatycznych, oferując szeroką gamę zrobotyzowanych rozwiązań do składowania i obsługi palet oraz pojemników.

Oprócz zorientowaniu na klienta filozofią naszej działalności jest także nieustanny rozwój, dlatego ciągle udoskonalamy i rozbudowujemy nasz system zarządzania magazynem. Easy WMS to dostępne w chmurze, wszechstronne i skalowalne oprogramowanie, które dzięki dostępności zaawansowanych funkcji odpowiada na potrzeby logistyczne firm z różnych sektorów.

Jako kompleksowy dostawca Mecalux zapewnia także szeroki pakiet usług posprzedażowych oraz wsparcia rozwoju biznesu.