Powierzchnie magazynowe

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.
ul. Albatrosów 2
30-716 Kraków
tel. +48 12 651 82 80
biuro@bik.com.pl

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Dzięki wyłącznie polskiemu kapitałowi od 2000 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 Spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych, inwestując w budowę obiektów handlowych.

Grupa zarządza aktualnie trzema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II oraz Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu. W ramach segmentu handlowego posiada w portfelu Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej oraz Galerię Nad Potokiem w Radomiu. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jesienią 2016 r. przeprowadziło publiczną emisję akcji, debiutując 23 listopada 2016 r. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Colliers Intenational
Poland Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
tel. 22 331 78 00
warsaw@colliers.com

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 413 biur w 69 krajach zatrudniającą ponad 15 000 pracowników. W Polsce funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Współpracując z naszymi doradcami z działu powierzchni logistycznych i przemysłowych, zyskasz:

  • negocjacje najkorzystniejszych możliwych warunków transakcji,
  • doradztwo oraz koordynację całego procesu,
  • opracowanie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem lokalizacji i kosztów,
  • dostęp do rozległej i najbardziej aktualnej wiedzy o rynku,
  • raporty rynkowe oraz strategię uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby,
  • poufność i bezpieczeństwo transakcji.

Dział powierzchni logistycznych i przemysłowych jest niekwestionowanych liderem, mający na koncie największy wolumen powierzchni w transakcjach najmu a polskim rynku magazynowym wśród wszystkich agencji doradczych oraz liczne nagrody przyznawane podczas prestiżowych konkursów takich jak CEEQA, Eurobuild, Outsorcing Stars.

Zapraszamy do kontaktu.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.