Powierzchnie magazynowe

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.
ul. Albatrosów 2
30-716 Kraków
tel. +48 12 651 82 80
biuro@bik.com.pl

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Dzięki wyłącznie polskiemu kapitałowi od 2000 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 Spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych, inwestując w budowę obiektów handlowych.

Grupa zarządza aktualnie trzema parkami logistycznymi: Centrum Logistycznym Kraków I, Centrum Logistycznym Kraków II oraz Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu. W ramach segmentu handlowego posiada w portfelu Retail Park Karpacka w Bielsku-Białej oraz Galerię Nad Potokiem w Radomiu. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jesienią 2016 r. przeprowadziło publiczną emisję akcji, debiutując 23 listopada 2016 r. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Colliers Intenational
Poland Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
tel. 22 331 78 00
warsaw@colliers.com

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 413 biur w 69 krajach zatrudniającą ponad 15 000 pracowników. W Polsce funkcjonuje od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Współpracując z naszymi doradcami z działu powierzchni logistycznych i przemysłowych, zyskasz:

 • negocjacje najkorzystniejszych możliwych warunków transakcji,
 • doradztwo oraz koordynację całego procesu,
 • opracowanie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem lokalizacji i kosztów,
 • dostęp do rozległej i najbardziej aktualnej wiedzy o rynku,
 • raporty rynkowe oraz strategię uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby,
 • poufność i bezpieczeństwo transakcji.

Dział powierzchni logistycznych i przemysłowych jest niekwestionowanych liderem, mający na koncie największy wolumen powierzchni w transakcjach najmu a polskim rynku magazynowym wśród wszystkich agencji doradczych oraz liczne nagrody przyznawane podczas prestiżowych konkursów takich jak CEEQA, Eurobuild, Outsorcing Stars.

Zapraszamy do kontaktu.

DL Invest Group
ul. Mielęckiego 10
40-013 Katowice
+48 32 253 00 95
biuro@dlinvest.pl

www.dlinvest.pl

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje projekty inwestycyjne związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, obejmujących trzy segmenty:

 • centra logistyczne - reprezentujące markę DL Invest Park, to doskonale zlokalizowane, ponadregionalne centra logistyczne i powierzchnie magazynowe pod wynajem,
 • centra biurowe - realizowane pod marką DL Center Point, to nowoczesne, reprezentacyjne i wyróżniające się lokalizacją budynki klasy A+,
 • centra handlowe - realizowane pod marką DL Shopping Center jako funkcjonalne obiekty handlowo-usługowe skupiające wyselekcjonowany tenant-mix.

Zasadniczym założeniem inwestycji prowadzonych w ramach DL Invest Group jest tworzenie stałej wartości, budowanej w oparciu o doskonale zlokalizowane nieruchomości.

Wartością DL Invest Group jest możliwość samodzielnego przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego dzięki rozbudowanej strukturze wewnętrznej, na którą składają się zespoły specjalistów z branży budowlanej, zarządców nieruchomości, prawników i finansistów, jak również pracowników działu komercjalizacji. Realizowane przez nas projekty pozostają naszą własnością w ramach istniejącego portfolio nieruchomości komercyjnych.

Nieruchomości wyróżniają się między innymi doskonałą lokalizacją, optymalną powierzchnią najmu oraz nowoczesnym i funkcjonalnym designem.

Przedsięwzięcia zlokalizowane są w największych miastach Polski południowej w pobliżu kluczowych traktów komunikacyjnych oraz dużych skupisk ludzkich, mających wpływ na atrakcyjność i dostępność nieruchomości.

W ramach działalności inwestycyjnej DL Invest Group gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdej inwestycji realizowanej na zasadach długoletniej strategii inwestycyjnej, opartej na zdywersyfikowanym portfolio oraz stabilnym wzroście wartości aktywów obejmujących blisko 2 000 000 mkw. nieruchomości, które podlegają ciągłemu rozwojowi celem podniesienia jakości i wartości poszczególnych projektów.

Strategia:

DL Invest Group jako Inwestor charakteryzuje się między innymi:

 • indywidualnym podejściem do inwestycji,
 • dużą elastycznością,
 • szybkością podejmowania decyzji,
 • jakością realizowanych projektów,
 • ambitnym i odpowiedzialnym podejściem do przedsięwzięć.

P3 Logistic Parks Sp. z o.o.
ul. Złota 59
Lumen Building, 6th Floor
00-120 Warszawa
tel: +48 22 828 42 89
fax. +48 22 222 35 22
info@p3parks.com

P3 Logistic Parks to długoterminowy inwestor, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych. Firma posiada centralę w Pradze i biura w ośmiu innych krajach na terenie całej Europy. Naszą misją jest zapewnienie klientom magazynów doskonałych możliwości najmu w obiektach o wysokiej jakości w kluczowych lokalizacjach logistycznych. Posiadamy parki logistyczne w dziewięciu krajach na terenie całej Europy, zarządzając ponad 4,1 mln m2 powierzchni najmu i bankiem gruntów o powierzchni ponad 1,3 mln m2 do dalszej zabudowy.

W Polsce P3 posiada cztery parki logistyczne oraz dysponuje bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie kolejnych inwestycji w ramach istniejących parków. Parki P3 zlokalizowane są pod Poznaniem, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego oraz w podwarszawskim Błoniu i Mszczonowie.

P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe. Firma jest pierwszym deweloperem logistycznym na świecie, który jest sygnatariuszem i uczestnikiem United Nations Global Compact, największej na świecie inicjatywy skupiającej biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.