Intralogistyka

AGROMA POLSAD Sp. z o.o.
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@agromapolsad.pl

TCM jest członkiem grupy MLE, czwartego co do wielkości na świecie, producenta wózków widłowych. Naszą historię potwierdzają głębokie korzenie w najwcześniejszym rozwoju projektowania i inżynierii w branży transportu wewnętrznego, obejmującym ponad 70 lat (w 1949r. wyprodukowaliśmy pierwszy japoński wózek widłowy). TCM tworzy bezpieczne i niezawodne produkty, które ewoluują wraz z potrzebami Klientów.

TCM oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów m.in.:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel (Stage V) o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektrycznym o udźwigu od 1,4 do 5,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, wysokiego składowania, kompletacyjne i systemowe VNA).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych TCM w Polsce jest firma AGROMA POLSAD Sp. z o.o., która wcześniej – jako POLSAD Jacek Korczak – była dystrybutorem marki UniCarriers (od 2012r.). Za pośrednictwem sieci regionalnych dealerów zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczno-serwisowe.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Zeppelin Polska Sp. z o.o
Kajetany, ul. Klonowa 10
05-830 Nadarzyn
tel. +48 22 566 47 00
biuro@zeppelin-polska.com

Zeppelin Polska Sp. z o.o., to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży transportu wewnętrznego. ZPL jest filią spółki Zeppelin Czechy i częścią międzynarodowej Grupy Zeppelin GmbH. Od 2003 roku jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem ładowarek Manitou, żurawi i dźwigów szosowo-terenowych Grove, elektrycznych pojazdów platformowych Goupil, specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift oraz transporterów terminalowych KAMAG.

Zeppelin Hyster

Hyster to firma projektująca i produkująca wózki widłowe z ponad 90-letnim doświadczeniem i silnym wsparciem ze strony firmy macierzystej Hyster-Yale Materials Handling, Inc. Nasz sukces jest wynikiem koncentrowania się na potrzebach klientów i dostarczania wytrzymałych wózków podnośnikowych, które skutecznie przemieszczają produkty i zwiększają potencjał naszych partnerów. Z udźwigiem od 2 do 60 ton, wózki widłowe Hyster łączą w sobie wielokrotnie nagradzane projekty, wytrzymałe komponenty przemysłowe i zaawansowaną technologicznie produkcję, aby dostarczać wszechstronne i niezawodne rozwiązania.

Zeppelin Manitou

Manitou to światowy lider w produkcji ładowarek teleskopowych, wózków widłowych, maszyn przeznaczonych do pracy w terenie i na wysokości. Maszyny mogą pracować również z wieloma rodzajami osprzętów, posiadają przy tym najlepsze parametry udźwigowe na rynku. Doskonale sprawdzą się w budownictwie, rolnictwie i przemyśle.

Zeppelin i MecLift

MECLIFT™ wielofunkcyjne maszyny o szerokim zakresie udźwigu i wysokim stopniu specjalizacji do obsługi ładunków kontenerowych. To wyjątkowe maszyny o unikatowych zakresach udźwigów 16-18 ton, którą można obsługiwać konte¬nery. Maszyna sprawnie porusza się w ciasnych pomiesz¬czeniach, takich jak magazyny i statki towarowe.

Zeppelin i Grove

Grove to seria wysoko wydajnych żurawi samojezdnych te¬renowych i szosowo-terenowych. Znane z niezawodności, zwrotu z inwestycji i najlepszej w branży wydajności maszyny Grove oferują udźwig od 8 do 450 ton, z opatentowanymi technologiami.

Zeppelin i Goupil

Goupil Industries oferuje szeroki zakres elektrycznych po¬jazdów platformowych wraz z osprzętem. Modele przysto¬sowują się do każdego zastosowania, oferując wyposażenia dostosowane do zbierania śmieci lub odpadów organicz¬nych, utrzymania parków i ogrodów, utrzymania budynku, dostaw i wiele innych.

Zeppelin Kamag

Główna działalność firmy KAMAG to produkcja pojazdów przemysłowych, transporterów modułowych i pojazdów dla logistyki terminalowej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem od 2021 roku, wraz z pełnym wsparciem serwisowym i dostępem do oryginalnych części.

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, analizujemy potrzeby każdego klienta i dobieramy najbardziej odpowied¬nie rozwiązanie nawet dla niezwykłych wymagań bizneso¬wych. Ponadto oferujemy wynajem krótko i długoterminowy wszystkich produktów znajdujących się w naszym portfolio. Wózki widłowe i maszyny używane, odnowione przy użyciu oryginalnych części, elastyczne i konkurencyjne opcje finansowe. Sieć wykwalifi¬kowanego serwisu na terenie całej Polski i warsztaty cen¬tralne zlokalizowane w strategicznych miejscach w Polsce.

  

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.