Intralogistyka

HUBTEX POLSKA
ul. Cechowa 51
30-614 Kraków
tel. +48 12 307 25 25
biuro@hubtex.pl

Hubtex Polska wyłączny autoryzowany przedstawiciel producentów:
HUBTEX Maschinenbau GmbH i BAUMANN Srl


Wózki widłowe specjalne

 • boczne i wielokierunkowe
 • wózki szynowe
 • platformy transportowe
 • ciągniki przemysłowe

 • DORADZTWO
 • SPRZEDAŻ
 • WYNAJEM
 • SERWIS

STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6
Żerniki, 62-023 Gądki
Tel: +48 61 66 86 100
Fax: +48 61 66 86 189
Serwis: +48 80 10 55 501
www.still.pl

STILL Polska

Kompleksowy dostawca rozwiązań intralogistycznych oferujący wszelkiego rodzaju wózki widłowe oraz usługi związane z ich doborem, utrzymaniem i optymalizacją pracy, a także regały magazynowe oraz systemy informatyczne i automatyzacyjne dla transportu wewnętrznego.

STILL jest dostawcą rozwiązań intralogistycznych z historią sięgającą 1920 roku. Początkowo świadcząc usługi serwisowania silników elektrycznych, firma szybko rozpoczęła ich produkcję na własną rękę, by pod koniec lat 40. wzbogacić asortyment o napędzane nimi pojazdy transportowe.

Wózki widłowe i wszystko, co potrzebne do magazynu

Przedsiębiorstwo zapewnia dziś kompleksowe zaopatrzenie w wózki widłowe i paletowe, ciągniki, regały magazynowe oraz systemy automatyzacji i informatycznego wsparcia zarządzania flotą transportu wewnętrznego. Stanowiąc część globalnej grupy KION, wraz z partnerami STILL jest w stanie od podstaw tworzyć zindywidualizowane zestawy transportowe i zaawansowane, całościowe systemy pojazdów automatycznych. Komplementarnym obszarem działalności są usługi: doradztwo intralogistyczne oraz serwis wózków widłowych.

STILL Polska jako ważna spółka Grupy STILL

Zatrudniając w skali globu 9 000 osób, z 4 zakładami produkcyjnymi i licznymi spółkami zależnymi – od Brazylii po Rosję – Grupa STILL jest jednym z wiodących dostawców sprzętu intralogistycznego na świecie. Jednym z silników napędzających jej sukces w Europie Środkowej jest działająca od 1995 r. firma STILL Polska. Przedsiębiorstwo stawia na kompleksową obsługę klientów w naszym kraju, zapewniając doradztwo, serwis 24/7, wynajem krótko- i długoterminowy oraz renowację wózków używanych. Zyskującą na znaczeniu częścią oferty są dziś modułowe systemy automatyzacji – od pojedynczych pojazdów autonomicznych po całościowe wdrożenia, w których komunikujące się ze sobą i serwerami wózki efektywnie i samodzielnie realizują ideę Przemysłu 4.0.

Zapraszamy do odwiedzenia firmy STILL w Internecie: na stronie www.still.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych:
www.facebook.com/STILLPolska
www.linkedin.com/company/still-polska/

POLSAD
Autoryzowany Importer w Polsce
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
tel. +48 24 721 40 98
dystrybucja@polsad.net.pl

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers - dawniej marka Nissan Forklift - projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. UniCarriers tworzy doskonałą mieszankę japońskiej jakości i technologii, szwedzkiego design’u i ergonomii oraz europejskiego ducha innowacyjności w przemyśle środków transportu magazynowego.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

 • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG, CNG i Diesel od 1,5 do 10,0 ton;
 • trzy i czterokołowe wózki widłowe elektryczne o udźwigu od 1,25 do 5,5 ton;
 • urządzenia techniki magazynowej (unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne, systemowe i wysokiego składowania).

Autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers w Polsce jest firma POLSAD Jacek Korczak (dawniej czołowy dealer marki Nissan Forklift), która obecnie posiada 14 dealerów w całym kraju. We współpracy z naszymi dealerami zapewniamy klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i fachowe wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji. Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.