Logistyka kontraktowa

Regional Office Poland
DACHSER Sp. z o.o.
Sosnowiec 15 b,
95-010 Stryków
NIP: 728 10 06 020
tel. +48 42 279 02 00
fax +48 42 279 02 09
dachser.strykow@dachser.com

Dachser Sp. z o.o., firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech, oferuje logistykę transportu, magazynowania oraz spersonalizowanych usług w dwóch obszarach biznesowych: Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics). Oferty firmy dopełniają kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe. Niezawodna sieć transportowa – zarówno w Europie, jak i na pozostałych kontynentach – w połączeniu z całkowicie zintegrowanymi systemami IT zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.

Dzięki blisko 31 tys. pracowników w 393 lokaliza- cjach na całym świecie, Dachser w 2019 roku osiągnął przychody w wysokości 5.7 mld EUR. Tego samego roku dostawca usług logistycznych obsłużył w sumie 80.6 mln przesyłek o łącznej masie wynoszącej 41 mln ton. Operator posiada swoje struktury krajowe w 44 państwach.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo
tel. +61 898 88 00
poland.info@raben-group.com

RABEN LOGISTICS POLSKA [www.raben-group.com] oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecz- nych. Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (spełniający także normę HACCP), OHSAS 18001, SQAS oraz IFS.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.