Palety i opakowania

bekuplast S.A.
ul. Chopina 15
43-170 Łaziska Górne
tel. +48 32 224 35 20
info@bekuplast.pl

Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy. Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115.000 m2. Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Około 400 pracowników grupy pracuje w obszarach rozwoju, produkcji oraz dystrybucji. Maksymalna elastyczność, innowacyjność, myślenie i działanie w sposób zorientowany na klienta są wizytówką bekuplast.

Nasze rozwiązania optymalnie spełniają wymagania nowoczesnej logistyki magazynowej i transportowej. Pojemniki serii EURO-NORM silverline nadają się do automatycznego magazynowania drobnych elementów, są odpowiednie do zastosowania w technologii przenośników taśmowych oraz regałów przepływowych.

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. +48 713 16 77 60
tel. +48 713 16 77 61
info.pl@utzgroup.com

Firma Georg Utz jest producentem pojemników dystrybucyjnych i palet z tworzywa sztucznego. Stanowi część założonej w 1947 r., szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG - wiodącego gracza na rynku innowacyjnych, trwałych i funkcjonalnych rozwiązań magazynowych i transportowych.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów wielkokrotnego użytku dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, oszczędzające powierzchnię, składane, izotermiczne, produkty do magazynów automatycznych oraz palety i skrzyniopalety. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidualne potrzeby klientów. Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki – w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w handlu i e-commerce.

Georg Utz Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001: 2015. Jest członkiem Polskiej Izby Opakowań i Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych.

Czytaj więcej na: utzgroup.com

Wanzl Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 69
05-830 Nadarzyn
tel. +48 22 739 50 00
fax +48 22 739 50 01
sprzedaz.pl@wanzl.com

Profesjonalne systemy do przechowywania towarów

Nadstawki paletowe

Stabilne nadstawki paletowe o wymiarach europalety lub mniejszych, w 10 wersjach wykonania, zamknięte lub z otwieranymi klapkami, sztaplowane lub mobilne. Wysokość sztaplowania: do 4 koszy, jeden na drugim, o nośności łącznej do 4000 kg. Szerokie narożniki z dużą powierzchnią styku oraz cztery haki blokujące do europalety zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Kontenery paletowe

Uchwyty do palet

Regały na paletę

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2021

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.