Powierzchnie magazynowe

Colliers Poland Sp. z o.o.
pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
tel. 22 331 78 00
poland@colliers.com

Colliers jest wiodącą firmą doradczą oferującą szeroki wachlarz usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Działa w 63 krajach, w których zatrudnia ponad 18 000 specjalistów.

W Polsce firma jest obecna od 1997 roku. Posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w polskim oddziale Colliers tworzy ponad 20 profesjonalistów. Współpracując z naszymi doradcami zyskasz:

  • negocjacje najkorzystniejszych warunków transakcji,
  • doradztwo oraz koordynację całego procesu,
  • opracowanie optymalnego rozwiązania pod względem lokalizacji i kosztów,
  • dostęp do rozległej i aktualnej wiedzy o rynku,
  • raporty rynkowe oraz strategię uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby,
  • poufność i bezpieczeństwo transakcji,
  • pakiet usług komplementarnych dostosowany do Twoich potrzeb, wypracowany przez ekspertów z różnych sektorów.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku magazynowego, wyróżnionym licznymi nagrodami przyznanymi na prestiżowych konkursach, takich jak CEEQA, Eurobuild, Outsourcing Stars.

Porozmawiajmy o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

DL Invest Group
ul. Wrocławska 54 (budynek DL Piano)
40-217 Katowice
+48 32 253 00 95
biuro@dlinvest.pl

www.dlinvest.pl

 

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się inwestorów i deweloperów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. W portfolio grupy kapitałowej znajdują się centra biurowe, centra logistyczne oraz centra handlowe, składające się na portfel aktywów obejmujący ok. 2.000.000 metrów kwadratowych nieruchomości.

Kluczową role w strategii DL Invest Group odgrywają centra logistyczno-magazynowe funkcjonujące pod marką DL Invest Park. Wsłuchanie się w potrzeby najemców oraz uważne śledzenie trendów na rynku powierzchni magazynowych owocują obiektami o najwyższym standardzie klasy A, gwarantującymi pełną infrastrukturę towarzyszącą i szereg udogodnień dla użytkowników nieruchomości. Powierzchnie magazynowe oferowane przez DL Invest Group mają zagwarantowaną możliwość ekspansji oraz elastycznej aranżacji. Ofertę DL Invest Group wzbogacają obiekty w formule built-to-suit oraz small business unit.

 

Obiekty wyposażone są w pełną infrastrukturę przylegającą, w tym zwłaszcza w bezkolizyjne węzły komunikacyjne zapewniające bezpośrednie połączenie z najważniejszymi w regionie drogami krajowymi i wojewódzkimi, dzięki czemu możliwa jest optymalizacja czasu, zasobów i kosztów. Parki logistyczne DL Invest Park zapewniają komfort pracownikom nie tylko w zakresie ergonomii pracy, ale również dzięki ponadstandardowym rozwiązaniom, np. kantynom pracowniczym czy terenom rekreacyjnym, pozwalając najemcom budować swój employer branding.

Jedną z wiodących inwestycji jest park logistyczny w Psarach, który docelowo liczyć ma prawie milion metrów kwadratowych powierzchni, co czyni go jednym z największych centrów logistycznych w Polsce. Przyjęta strategia, zakładająca pełną własność wszystkich realizowanych projektów, a co za tym idzie, gwarancję wysokiej jakości i wartości – zaowocowała zaufaniem takich kontrahentów jak Hutchinson Poland, Gefco, Stokrotka, Still czy Media Expert.

P3 Logistic Parks Sp. z o.o.
ul. Złota 59
Lumen Building, 6th Floor
00-120 Warszawa
tel: +48 22 828 42 89
fax. +48 22 222 35 22
info@p3parks.com

P3 Logistic Parks to długoterminowy właściciel i deweloper europejskich nieruchomości magazynowych. Firma posiada centralę w Pradze i biura w dziewięciu innych krajach na terenie całej Europy. Naszą misją jest zapewnienie klientom magazynów doskonałych możliwości najmu w najwyższej jakości obiektach położonych w kluczowych lokalizacjach logistycznych. Posiadamy parki logistyczne w 13 krajach na terenie całej Europy, zarządzając ponad 5,3 mln m2 aktywów i rozległym bankiem gruntów pozwalającym na dalszy rozwój.

W Polsce P3 posiada dziesięć parków logistycznych oraz dysponuje bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie kolejnych inwestycji w ramach istniejących parków. Parki P3 zlokalizowane są pod Poznaniem, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, w Łodzi, Mszczonowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz w podwarszawskim Błoniu i Grodzisku.

Ze względu na swoją lokalizację obiekty P3 pozwalają na prowadzenie zarówno tradycyjnych proce- sów logistycznych, jak i na obsługę logistyki ostatniej mili. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.

Tagi: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

         

COPYRIGHT © Warehouse Monitor 2022

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.