Newland MT93 Megattera Pro, czyli mobilność na najwyższym poziomie

Newland MT93 Megattera Pro, czyli mobilność na najwyższym poziomie

Komputer mobilny Newland MT93 Megattera Pro to zaawansowane i niezwykle wszechstronne urządzenie, które z pewnością pomoże wprowadzić Twój biznes w nową erę automatycznej identyfikacji. Dzięki kompaktowym wymiarom i dużej wytrzymałości będzie najlepszym wyborem dla takich branż jak logistyka, magazynowanie, handel detaliczny czy gastronomia.

Najnowszy komputer w portfolio marki Newland został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,2 GHz oraz 4 GB pamięci RAM. Taka specyfikacja gwarantuje doskonałe wrażenia z użytkowania oraz wydajne działanie przez długi czas. MT93 pracuje pod kontrolą systemu Android 13. Obsługa znajomego interfejsu za pomocą tych samych gestów jak w smartphonach przebiega bez najmniejszego problemu i sprawia, że użytkownik powinien czuć się bardzo komfortowo. Certyfikat szczelności IP67 zapewnia o odporności na pył i wodę. A duży 5,5-calowy wyświetlacz chroniony jest szkłem marki Gorilla.

Wytrzymała konstrukcja MT93 daje pewność, że komputer ten będzie służył przez długie lata. Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze standardy łączności, między innymi Wi-Fi 6, sieć 4G, Bluetooth 5.2 BLE czy NFC. MT93 Megattera Pro umożliwia precyzyjne skanowanie kodów kreskowych. Zastosowana technologia celowania Acuscan pozwala na precyzyjny odczyt kodu, nawet jeśli jest on otoczony innymi kodami. Skaner został ustawiony pod kątem, dzięki czemu pozytywnie wpływa na wygodę pracy i minimalizuje zmęczenie związane z długim użytkowaniem. Niezwykle wydajny akumulator o pojemności 5000 mAh pozwala na wiele godzin nieprzerwanego działania, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku magazynowym czy logistycznym. Ten zaawansowany komputer mobilny, dzięki wydajności, trwałości i oprogramowaniu Android jest idealnym narzędziem do efektywnego zarządzania i optymalizacji zadań. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Newland jest firma Koncept-L S.A. (więcej na: www.koncept-L.pl).

Tekst: Eksperci Koncept-L

Zdjęcia: Koncept-L / Newland