Komputery Zebra TC22 i TC27 – funkcjonalność i mobilność na każdą kieszeń

Komputery Zebra TC22 i TC27 – funkcjonalność i mobilność na każdą kieszeń

Zebra Technologies wprowadza do swojego portfolio nowe budżetowe komputery mobilne, które z pewnością zyskają uznanie wśród małych i średnich przedsiębiorstw. TC22 oraz TC27 stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują efektywnego narzędzia do usprawnienia swoich procesów operacyjnych.

Główną zaletą komputerów mobilnych marki Zebra jest przystępna cena, jednak niski koszt nie oznacza kompromisów w kwestii jakości i wydajności. Urządzenia przyciągają uwagę atrakcyjnym wzornictwem, zwiększoną mocą i szerokim zakresem możliwości. Duży 6-calowy ekran dotykowy FHD+ zapewnia wygodne i precyzyjne nawigowanie, a wbudowany skaner kodów kreskowych umożliwia szybkie i dokładne odczytywanie danych. Producent oferuje standardowy moduł skanujący SE4710 1D/2D lub opcjonalnie moduł skanujący SE55 1D/2D o zwiększonym zasięgu z technologią Intellifocus. Ta zaawansowana funkcjonalność pozwala na odczyt kodów kreskowych zarówno z małej, jak i z większej odległości, co czyni nowe komputery bardziej wszechstronnymi w różnych zastosowaniach.

TC22/TC27 wspierają obsługę płatności zbliżeniowych i innych transakcji bezdotykowych, ale także odczytywanie biletów, kart lojalnościowych i wielu innych, które znajdują się w portfelach Apple lub Google. Szeroki zakres funkcji obejmuje również szybkie połączenia Wi-Fi oraz 5G (w TC27), Bluetooth, NFC. Urządzenia odznaczają się szczelnością klasy IP65 i IP68, są niezwykle odporne na działanie wody i pyłu, wytrzymają również upadki na beton z wysokości 1,5 metra i wielokrotne wstrząsy. TC22 oraz TC27 zostały wyposażone w dwa wysokiej klasy aparaty, 16 MP z tyłu oraz 5 MP na froncie urządzenia, gwarantując szczegółowość wykonanych zdjęć jak i wideo.

Dostępna jest cała gama rozwiązań Mobility DNA, które wzbogacają komputery mobilne o funkcjonalności klasy korporacyjnej i pozwalają w pełni wykorzystać ich potencjał. Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A (www.koncept-L.pl).

Tekst: Eksperci firmy Koncept-L

Zdjęcie: Koncept-L / Zebra Technologies