Uprość i przyspiesz kompletację w magazynie za pomocą modelu drukarki Citizen CL-S700II

Uprość i przyspiesz kompletację w magazynie za pomocą modelu drukarki Citizen CL-S700II

W ruchliwych i dynamicznych środowiskach, takich jak magazyny, składy i centra kurierskie, ważne jest, aby kompletacja odbywała się tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe. W końcu jeden błąd w kompletacji w ruchliwym magazynie może spowodować kilkugodzinne zaległości – a to nie wydaje się być dużo. Jednakże, gdy klient oczekuje dostawy następnego dnia lub zwrotu pieniędzy w zamian za zwrócony produkt, szybkość i wydajność są najważniejsze. Dlatego rozwiązania w zakresie drukowania powinny być solidne, niezawodne i spójne.

Jednym z najczęstszych błędów kompletacji są niedające się zeskanować i rozmazane kody kreskowe. Nie mając możliwości prawidłowego zeskanowania lub odczytania etykiety, pracownicy magazynu często wybierają niewłaściwe artykuły do dostaw, zwrotów i kontroli zapasów. Dzięki wprowadzeniu niezawodnej i spójnej drukarki etykiet, będzie można łatwo uniknąć takich błędów. Dzięki drukarce Citizen CL-S700II niewyraźne wydruki i nieczytelne kody kreskowe należą już do przeszłości, gdyż innowacyjna technologia ARCP firmy Citizen eliminuje marszczenie się taśmy i smugi na wydruku.

Dzięki zastosowaniu systemu napinającego w mechanizmie drukującym, taśmy i nośniki można z łatwością utrzymać na miejscu, gwarantując za każdym razem wyraźne wydruki. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, w których liczy się dokładność przy kontroli zapasów i list kompletacyjnych.

Ponadto CL-S700II to prawdziwa potęga w drukowaniu etykiet. Stworzona z myślą o niskim wskaźniku awarii i obsłudze wydruków wysokonakładowych, gwarantuje płynne procesy drukowania, umożliwiając pracownikom magazynu skupienie się na innych zadaniach, zamiast na konserwacji drukarki. Wyposażona w metalowy mechanizm drukujący i wytrzymałą obudowę przemysłową, drukarka ta jest trwała i niezawodna, gwarantując spójny wydruk etykiet magazynowych.

Dzięki dużej pojemności nośników CL-S700II nie trzeba już przeznaczać czasu na ładowanie nośników i resetowanie urządzenia. Mieszcząc więcej nośników niż standardowa drukarka etykiet, CL-S700II gwarantuje płynny wydruk etykiet, podczas gdy drukarki innych firm potrzebowałyby kilku uzupełnień. Ponadto, drukarka CL-S700II jest kompatybilna z różnymi opcjami taśm i nośników, dzięki czemu idealnie nadaje się do skomplikowanych zadań drukowania, takich jak etykiety elektroniczne i PCB, a jednocześnie jest łatwa w użyciu w przypadku prostszych wydruków, takich jak etykiety wysyłkowe i listy kompletacyjne.

CL-S700II została stworzona jako drukarka wszechstronna i zdolna do adaptacji do środowisk magazynowych i logistycznych, w których trzeba drukować wiele różnych zadań. Jest dostępna z szeregiem różnych opcji, takich jak bezpośredni druk termiczny, termotransfer, rozdzielczość 24800 pikseli, a nawet opcje przewijania i odklejania – seria drukarek CL-S700II posiada wszystkie unikalne funkcje dostosowane do potrzeb użytkowników.

Drukuje z szybkością do 250 mm na sekundę, co czyni ją jedną z najszybszych przemysłowych drukarek etykiet dostępnych obecnie na rynku.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przemysłowej drukarki etykiet Citizen CL-S700II, odwiedź stronę producenta. >> Więcej informacji

Tekst: Eksperci firmy Citizen  

Zdjęcia: Citizen