Wydajna i wytrzymała drukarka Brother TJ-4520TN

Wydajna i wytrzymała drukarka Brother TJ-4520TN

Drukarka TJ-4520TN firmy Brother to profesjonalne narzędzie do przemysłowych zastosowań, które odznacza się zastosowaniem zaawansowanej technologii druku, wysoką jakością wykonania i imponującą specyfikacją.

Solidna konstrukcja TJ-4520TN pozwala na pracę w najbardziej wymagających warunkach, łącząc wygodę użytkowania z najwyższą trwałością i niezawodnością. Zawrotna szybkość druku, która wynosi aż 305 mm na sekundę w rozdzielczości 300 dpi umożliwia skrócenie czasu produkcji, optymalizację procesów i zwiększenie wydajności firmy. TJ-4520T zapewnia wydruk ponad 1000 etykiet dziennie i obsługuje taśmy termotransferowe o długości aż 600 metrów.

Zastosowanie długiej taśmy sprawia, że  rzadziej ją wymieniamy i w konsekwencji daje to sporą oszczędność czasu. Pracę ułatwia również wewnętrzny mechanizm nawijania etykiet, w który drukarka została wyposażona. Maksymalny komfort użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz umieszczony na froncie urządzenia. TJ-4520TN wspiera wszystkie popularne języki poleceń drukarki, w tym FBPL-EZD (EPL2, ZPL2, DPL). Drukarka pozwala na dużą elastyczność w zakresie podłączenia, posiada interfejsy: USB, USB Host, port szeregowy, Ethernet i opcjonalnie WiFi i Bluetooth. Stanowi idealne rozwiązanie do precyzyjnego druku etykiet zawierających kody 1D lub 2D.

Producent udziela na swój sprzęt 3-letniej gwarancji (po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl). Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Brother jest firma Koncept-L S.A. ( www.koncept-L.pl).

Tekst: Eksperci Koncept-L

Zdjęcia: Koncept-L