Innowacyjne rozwiązania Auto ID od Newland

Innowacyjne rozwiązania Auto ID od Newland

Marka Newland od lat specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do wprowadzania biznesu ich partnerów i klientów w nową erę automatycznej identyfikacji. Producent posiada w swojej ofercie zaawansowane czytniki kodów kreskowych, niezwykle solidne i funkcjonalne urządzenia przenośne, m.in. komputery mobilne, tablety i wiele innych.

 Dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacje i wdrażaniu wysokiej jakości produktów, Newland zdobył uznanie na rynku Auto ID i przyczynił się do rozwoju przedsiębiorstw z najrozmaitszych branż, mi.in. logistyki, magazynowania, przemysłu, sprzedaży detalicznej czy opieki zdrowotnej.

Skanery kodów kreskowych

Newland oferuje szeroki zakres skanerów kodów kreskowych, w tym rozwiązania bezprzewodowe, stacjonarne oraz moduły do integracji w różnych systemach. Skanery Newland są znane ze swojej wydajności, szybkości odczytu i niezawodności. Do najpopularniejszych modeli należą czytniki HR32 Marlin. Precyzyjny moduł skanujący umożliwia szybki odczyt nawet bardzo małych i gęsto ulokowanych kodów 1D oraz 2D. Urządzenia pewnie leżą w dłoni i pozwalają na  wielogodzinne użytkowanie bez uczucia zmęczenia. Skanery występują w dwóch wersjach: przewodowej (HR32 Marlin Corded) oraz bezprzewodowej (HR32 Marlin Bluetooth).

Z kolei skanery przewodowe i bezprzewodowe z serii HR42 Halibut to propozycja dla wymagających użytkowników. Urządzenia zapewniają najwyższą wydajność oraz wytrzymałość. Solidna obudowa przetrwa upadki z wysokości 1,8 metra. Zaawansowana technologia skanowania umożliwia błyskawiczny odczyt niemal każdego kodu 1D i 2D, który został umieszczony na papierze, plastiku czy metalu, a także bezpośrednio na podzespołach (DPM). Skanery idealnie odnajdą się w przemyśle, na liniach produkcyjnych i w wielu innych zastosowaniach, które wymagają najlepszych parametrów.

Zupełnie inną propozycję stanowią skanery BS80 Piranha II. Dostępne są wersje dedykowane do odczytu kodów 1D jak i 2D. Te filigranowe czytniki zapewniają ogromną wygodę i możliwość posiadania urządzenia skanującego zawsze pod ręką. Wersja bezprzewodowa tego czytnika oparta o moduł Bluetooth pozwala na sparowanie z każdym komputerem mobilnym, tabletem czy nawet smartphonem. Dzięki kompaktowym wymiarom skaner będzie najlepszym wyborem dla takich branż jak handel detaliczny oraz magazynowanie.

Komputery mobilne

Newland posiada w swojej ofercie również zaawansowane komputery mobilne, które łączą w sobie funkcje skanowania kodów kreskowych, komunikacji bezprzewodowej i obsługi danych. Terminale te są idealne do zastosowań mobilnych, takich jak zarządzanie magazynem, logistyka czy sprzedaż w terenie. Model MT90 Orca Pro II to zdecydowanie propozycja dla bardziej wymagających zastosowań. Szybki ośmiordzeniowy procesor oraz płynny oraz intuicyjny system operacyjny Android gwarantują doskonałe wrażenia z użytkowania oraz wydajne działanie przez długi czas.

Z kolei  N7 Cachalot Pro II powstał z myślą o wysokich wymaganiach eksploatacyjnych środowisk logistycznych, magazynowych oraz przemysłowych. Certyfikat szczelności IP65 zapewnia o odporności na pył i wodę. A duży  4-calowy wyświetlacz chroniony jest szkłem marki Gorilla Glass 3. Zastosowana technologia skanowania Duo Near & Far pozwala na precyzyjny odczyt kodów kreskowych zarówno z bliska jak i daleka. Płynne działanie komputer zawdzięcza wydajnemu ośmiordzeniowemu procesorowi o taktowaniu 2 GHz oraz systemowi operacyjnemu Android.

Komputer mobilny MT37 Baiji najlepiej scharakteryzować jako lekkie i poręczne urządzenie do odczytu danych. Ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z żywotną baterią pozwalają na wiele godzin pracy bez konieczności robienia przerw z uwagi na zmęczenie użytkowaniem komputera czy rozładowanie ogniwa. Urządzenie posiada wiele opcji łączności jak na przykład Wi-Fi czy Bluetooth. Zainstalowana fabrycznie aplikacja Newland DCAPP umożliwia gromadzenie, przesyłanie i eksport danych w niezwykle łatwy sposób oraz dostosowanie do każdego wymaganego zastosowania i potrzeb klienta.

Tablety

10-calowy tablet Newland SD100 Orion II występuje w dwóch wersjach: do zastosowań ogólnych oraz medycznych. Jego wytrzymała, lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wysoki komfort pracy zarówno dla pracowników magazynu jak i personelu medycznego. Urządzenia oferuje wysoką wydajność w przystępnej cenie. Tablet posiada zintegrowane moduły skanujące 1D/2D, a o poprawnym odczycie kodu tablety informują nas za pomocą powiadomień dźwiękowych, świetlnych i wibracyjnych. 

Newland posiada w swoim portfolio również mniejsze urządzenia. 8-calowy tablet SD80 Libra stanowi idealne połączenie funkcjonalności oraz kompaktowego rozmiaru. Szeroki wybór opcji łączności (Wi-Fi, NFC, Bluetooth) zapewnia użytkownikowi swobodę pracy oraz szybką i łatwą transmisję danych. 

Tekst: Eksperci Koncept-L

Zdjęcia: Koncept-L