Zarządzanie flotą jest proste… z Jaltest Diagnostics

Zarządzanie flotą jest proste… z Jaltest Diagnostics

Zarządzanie flotą maszyn i pojazdów (przemysłowych) może stanowić spore wyzwanie. Dobrze jest wiedzieć w każdym momencie, co dzieje się z maszynami. Pozwoli Ci to uzyskać natychmiastową informację w momencie wystąpienia problemu, co umożliwi podjęcie odpowiedniego działania. To z kolei umożliwi minimalizację przestojów, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Jak to osiągnąć? Diagnostyka Jaltest!

Śledź swoją flotę

Jaltest Diagnostics firmy Cojali stanowi wielomarkowe i wielosystemowe rozwiązanie w zakresie systemów diagnostycznych. Jest to rozwiązanie numer jeden w Europie, dostępne w przypadku pojazdów przemysłowych, budowlanych i rolniczych. Dostarcza cennych danych na temat sprzętu składającego się na flotę, co umożliwia łatwe śledzenie zarówno zaplanowanych czynności konserwacyjnych, jak i nieoczekiwanych awarii wymagających natychmiastowej naprawy.

Mnóstwo korzyści

Dla wszystkich maszyn

Rozwiązanie Jaltest Diagnostics można wykorzystywać do diagnostyki wszystkich rodzajów pojazdów przemysłowych. Dzięki uniwersalności rozwiązania jest ono zgodne z niemal każdą marką, modelem i systemem. To oznacza, że możesz zarządzać wszystkimi maszynami w jednym miejscu. Ponadto lista zgodnych maszyn stale się powiększa.

Więcej niż dane

W przypadku problemów z pojazdem lub maszyną we flocie rozwiązanie Jaltest Diagnostics błyskawicznie pomoże Ci odnaleźć przyczynę. Mając wszystkie potrzebne dane na wyciągnięcie ręki w wygodnym w obsłudze serwisie, zarządzanie regularną konserwacją floty jest niezwykle łatwe.

Nieustające innowacje

Oprogramowanie Jaltest Diagnostics jest aktualizowane przynajmniej trzy razy w roku. Aktualizacje uwzględniają nowe marki, modele i systemy, co pozwala na dodanie do floty najnowszych pojazdów i maszyn z zachowaniem pełnej zgodności diagnostycznej. Ponadto każda aktualizacja zawiera nowe rozwiązania lub ulepszenia oparte na opiniach użytkowników.

Rozwiązanie szyte na miarę

Jaltest Diagnostics w pełni dostosowuje się do Twoich potrzeb, oferując niezliczoną liczbę opcji konfiguracyjnych. Wystarczy, że wprowadzisz informacje dotyczące rodzaju floty, celów i wymaganego zakresu ochrony.

Dlaczego powinieneś wybrać nas jako swojego dystrybutora Jaltest?

Dzięki szerokiej gamie urządzeń diagnostycznych Jaltest w konkurencyjnych cenach, dostawie następnego dnia z naszej sieci magazynów regionalnych oraz dedykowanemu zespołowi wsparcia technicznego, oferujemy Ci najlepszą możliwą obsługę, jaką można sobie wyobrazić. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz narzędzi diagnostycznych Jaltest do rutynowej kontroli, czy do poważnych napraw lub wymiany, skorzystaj z usług TVH. Możesz skontaktować się z nami również w sprawie części, których nie znalazłeś w katalogach online.

Gotowy na system Jaltest Diagnostics?

Wejdź na stronę www.tvh.com/jaltest, skontaktuj się z doradcą handlowym lub wyślij wiadomość e-mail na adres jaltest@tvh.com, aby uzyskać informacje na temat tego, jak rozpocząć.

Tekst: TVH

Zdjęcie: TVH