Zebra ET6X – funkcjonalne tablety dla przemysłu i biznesu

Zebra ET6X – funkcjonalne tablety dla przemysłu i biznesu

Tablety Zebra Technologies serii ET6X to zaawansowane rozwiązania stworzone specjalnie dla wymagających zastosowań przemysłowych oraz biznesowych. Rodzina urządzeń o oznaczeniu ET jest znana użytkownikom od lat i słynie z wyjątkowej niezawodności i wydajności. To idealne narzędzia dla firm, które potrzebują nie tylko standardowej funkcjonalności tabletów, ale także solidnej konstrukcji i specjalistycznych możliwości dostosowanych do potrzeb branży.

Stworzone do przetrwania w wymagających warunkach

Tablety zostały zaprojektowane tak, aby przetrwać w trudnych warunkach przemysłowych. Mają certyfikat IP66, co oznacza, że są odporne na działanie kurzu i wody oraz mogą wytrzymać upadki z wysokości 1,5 metra na beton. Dodatkowo wyposażono je w szkło marki Corning Gorilla, które sprawi, że nie musimy się obawiać o stłuczenie czy zarysowanie ekranu oraz szybki skanera. Zastosowanie takich zabezpieczeń powoduje, że tablety są doskonałym wyborem w miejscach pracy, gdzie występują ekstremalne warunki. 10,1-calowy wyświetlacz o jasności 1000 nitów i wysokiej rozdzielczości zapewnia czytelny i jasny obraz, niezależnie od warunków oświetleniowych.

Tablety nadają się do montażu w pojazdach. Zostały one też wyposażone w szereg dostępnych do zamówienia funkcji oraz akcesoriów, które znacznie ułatwiają codzienną pracę, m.in. wzmocnioną pokładową stację dokującą, klawiaturę czy opcjonalny podgrzewany panel dotykowy (wyłącznie w ET60). Nowy znacznie szybszy, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 2,7 GHz pozwala na płynną obsługę sieci 5G (model ET65) oraz Wi-Fi 6E. Dzięki 16-megapikselowemu, wbudowanemu aparatowi możliwe jest rejestrowanie kodów kreskowych. Jednak w przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb producent proponuje zastosowanie opcjonalnego modułu SE55 z imponującym zasięgiem skanowania do 12 metrów. Dostępna jest cała gama rozwiązań Mobility DNA, które wzbogacają tablety o funkcjonalności klasy korporacyjnej.

Usługa LifeGuard for Android

Szczególnie warta uwagi jest usługa LifeGuard for Android, która zapewnia wsparcie w zakresie ochrony zabezpieczeń i wydłuża tym samym okres eksploatacji urządzeń firmy Zebra. Tablety Zebra Technologies serii ET6X to wszechstronne narzędzia do pracy mobilnej, które łączą w sobie zaawansowaną technologię, wytrzymałość i elastyczność dostosowania do różnych zastosowań. Dzięki nim przedsiębiorstwa mogą zwiększyć efektywność swoich pracowników terenowych oraz zoptymalizować procesy operacyjne.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A. (www.koncept-L.pl).

Tekst: Eksperci Koncept-L

Zdjęcie: Koncept-L